O nás

Tradiční slovenský výrobce a distributor více než 20 let.

Od roku 1992 se jako slovenská firma Microwell s.r.o. zabýváme výrobou a vývojem měřící a regulační technologie a distribucí a servisem klimatizační techniky LG a MIDEA. Dnes jsme největším distributorem těchto značek v ČR.

Od roku 2001 se soustředíme na vlastní výrobu a vývoj bazénové technologie. Bazénové odvlhčovače DRY a tepelná čerpadla HP jsou známé svojí kvalitou a dlouhodobou funkčností v náročných bazénových podmínkách. Za své výrobky jsme dostali řadu ocenění a dnes je můžete najít v zemích od Ukrajiny, přes Saudskou Arábii až po Španělsko a Velkou Británii. Naší velkou předností je přizpůsobivost výrobků potřebám zákazníka, která vychází z dlouholetých zkušeností a vysoké odbornosti v oblasti vytápění bazénů a odvlhčování vnitřních prostor.

Neustále investujeme značné prostředky do vývoje našich výrobků a modernizace výroby. Vysoká kvalita a nejlepší materiály jsou pro nás standardem.

Jsme si vědomi, že díky Vám, našim zákazníkům, můžeme naše výrobky dál zdokonalovat. Proto je spokojenost našich zákazníků a dobrá pověst společnosti Microwell s.r.o. naším prvořadým cílem.

  • Obrat přes 250 mil. Kč ročně
  • Přes 7 000 namontovaných odvlhčovačů
  • Přes 6 000 namontovaných bazénových tepelných čerpadel


Výrobní závod Šaľa Slovensko:


Pobočka Praha:


Pobočka Brno: