Bazénový odvlhčovač do potrubí

DRY 300 DUCT 1,4l/h

Kategorie:
PID:
Dostupnost:
31439
Na objednávku
Dostupnost zboží vám sdělíme obratem na dotaz.

Kanálový bazénový odvlhčovač (do potrubí) - výkon 32l/24h

Dostupné možnosti

90 800 Kč bez DPH
Hurry! Only 0 left in stock!
Cena s DPH: 109 868 Kč
Popis
Parametry
Ke stažení

Odvlhčovač z řady DUCT je umístěn v technické místnosti, odkud je vedeno VZT potrubí do bazénové haly a zpět. Toto řešení nabízí dokonalou výměnu vzduchu. K jednotce je možné doplnit přisávání čerstvého vzduchu, který je možné dohřívat (viz doplňky).

Nástěnný bazénový odvlhčovač s bílým kovovým krytem má sání z přední nebo spodní strany a výfuk z přední nebo horní strany. Digitální display z přední strany zobrazuje aktuální vlhkost a teplotu. Po nastavení vlhkosti odvlhčovač pracuje zcela automaticky, cyklicky si spouští ventilátor a měří aktuální vlhkost. Pro lepší měření vlhkosti je možné využít externí regulátor umístěný u zdroje vlhkosti.

K odvlhčovači je nutné přivést elektrické napájení a odpadní potrubí pro napojení kondenzační hadičky.

Všechny části odvlhčovače jsou maximálně přizpůsobeny agresivnímu bazénovému prostředí, prakticky to představuje pozinkované kovové části a GoldFin epoxidový výparník a kondenzátor. Samotný kryt je také pozink se silikonovou úpravou a komaxitovým nástřikem práškovou barvou.

Záruka 3 roky. Vyrobeno na Slovensku.

 

Potřebný výkon odvlhčovače doporučujeme vždy konzultovat s dodavatelem. Výkon se neodvíjí pouze od velikosti vodní hladiny, ale od celého charakteru bazénu a jeho provozu.

Základní parametry pro určení výkonu:

-          Vodní plocha (m2)

-          Teplota vody a vzduchu (°C)

-          Objem místnosti (m3)

-          Denní doba provozu bazénu (h)

-          Bazén soukromý/veřejný

-          Zakrývání vodní hladiny mimo provoz (ano/ne)

Příklad realizace:

DRY 300 je optimální pro rodinný bazén 20m2, teplota vody 28°C, vzduch 30°C, místnost 150m3, provoz bazénu do 2 hod. denně, se zakrývanou vodní hladinou.

Nebo pro vířivku 2,5m2, teplota vody 37°C, vzduch 30°C, místnost 150m3, provoz 2 hod. denně, se zakrývanou vodní hladinou.

 

Jednotku přizpůsobíme na míru Vašim požadavkům:

Ovládání: pokud chcete snímat vlhkost z jiného místa, než z odvlhčovače, doplňte drátový regulátor EBERLE nebo bezdrátový regulátor EASY 300
Provozní teplota vzduchu: pokud je v bazénové místností méně než 22°C, doplňte potřebné teplotní úpravy pro rychlé odmrazení jednotky (rozmrazovací termostat od +15°C nebo 4-cestný ventil od +5°C)
Ohřev vzduchu: pokud je v místnosti nedostatečný zdroj ohřevu vzduchu, doplňte teplovodní vložku napojenou na vodní okruh vytápění domu, nebo nezávislý elektroohřev.
Filtrace vzduchu: pokud odvlhčujete místnost s vyšší přítomností prachu, doporučujeme využít vzduchový filtr
Přisávání čerstvého vzduchu: přisávání vzduchu zajišťuje dodavatel VZT potrubí. Musí být napojeno na sací otvor do odvlhčovače
Montáž: vyberte si, ze které strany chcete vzduchotechnické potrubí napojovat

Podobné výrobky
×