Bazénový odvlhčovač

DRY 300 WAVE 1,5l/h

Kategorie:
PID:
Dostupnost:

Nástěnný bazénový odvlhčovač s bílým sklolamínátovým krytem - výkon 36l/24h

Dostupné možnosti

65 000 Kč bez DPH
Hurry! Only 3 left in stock!
Cena s DPH: 78 650 Kč
Popis
Parametry
Ke stažení

Předností řady WAVE je jednoduchá montáž a obsluha bez dodatečných funkcí v čistém moderním vzhledu.

Nástěnný bazénový odvlhčovač s bílým sklolaminátovým krytem. Obsahuje mechanický hygrostat, kterým nastavíte požadovanou vlhkost. Spíná automaticky podle nastavené vlhkosti a nic dalšího není potřeba hlídat ani regulovat.

Odvlhčovač je zavěšen na stěně na konzoli. K odvlhčovači je nutné přivést elektrické napájení a odpadní potrubí pro napojení kondenzační hadičky.

Všechny části odvlhčovače jsou maximálně přizpůsobeny agresivnímu bazénovému prostředí, prakticky to představuje pozinkované kovové části a GoldFin epoxidový výparník a kondenzátor.

Záruka 3 roky. Vyrobeno na Slovensku.

 

Potřebný výkon odvlhčovače doporučujeme vždy konzultovat s dodavatelem. Výkon se neodvíjí pouze od velikosti vodní hladiny, ale od celého charakteru bazénu a jeho provozu.

Základní parametry pro určení výkonu:

-          Vodní plocha (m2)

-          Teplota vody a vzduchu (°C)

-          Objem místnosti (m3)

-          Denní doba provozu bazénu (h)

-          Bazén soukromý/veřejný

-          Zakrývání vodní hladiny mimo provoz (ano/ne)

Příklad realizace:

DRY 300 je optimální pro rodinný bazén 20m2, teplota vody 28°C, vzduch 30°C, místnost 150m3, provoz bazénu do 2 hod. denně, se zakrývanou vodní hladinou.

Nebo pro vířivku 2,5m2, teplota vody 37°C, vzduch 30°C, místnost 150m3, provoz 2 hod. denně, se zakrývanou vodní hladinou.

 

Jednotku přizpůsobíme na míru Vašim požadavkům:

Ovládání: pokud chcete snímat vlhkost z jiného místa, než z odvlhčovače, doplňte drátový regulátor EBERLE nebo bezdrátový regulátor EASY 300
Provozní teplota vzduchu: pokud je v bazénové místností méně než 22°C, doplňte potřebné teplotní úpravy pro rychlé odmrazení jednotky (rozmrazovací termostat od +15°C nebo 4-cestný ventil od +5°C)
Ohřev vzduchu: pokud je v místnosti nedostatečný zdroj ohřevu vzduchu, doplňte teplovodní vložku napojenou na vodní okruh vytápění domu, nebo nezávislý elektroohřev.
Osvětlení: pokud se vám líbí světelná vizualizace, můžete doplnit podsvícení Microlight+
Filtrace vzduchu: pokud odvlhčujete místnost s vyšší přítomností prachu, doporučujeme využít vzduchový filtr
Montáž: Pokud není možné upevnit jednotku na stěnu, můžete použít fixní stojan nebo mobilní stojan na kolečkách Podobné výrobky
×