Bazénové tepelné čerpadlo

HP 1400 GREEN 12,3kW

Kategorie:
PID:
Dostupnost:

bazénové tepelné čerpadlo - compact

Dostupné možnosti

37 500 Kč bez DPH
Hurry! Only 0 left in stock!
Cena s DPH: 45 375 Kč
Popis
Parametry
Ke stažení

Tepelné čerpadlo je určeno pro ohřev a chlazení bazénové vody. Toto čerpadlo je v provedení on-off, bez regulace otáček. Čerpadlo nabízí okamžitý náběh na plný výkon, na druhou stranu to znamená o něco vyšší hlučnost. Pokud pro Vás hlučnost není zásadní, a je pro Vás důležitý maximální výkon za dostupnou cenu, tak doporučujeme.

HP 1400 GREEN 12,3kW doporučujeme pro bazény 30-40m3, případně až do 55m3 pokud se smíříte s dlouhou dobou ohřevu na začátku sezóny a delším denním provozem pro udržení požadované teploty. Provozní rozsah je -5 až +40°C teploty vzduchu. Výrazně doporučujeme zakrytí vodní hladiny solární fólií nebo PC zastřešením.

Čerpadlo je vybaveno aktivním rychlým rozmrazováním a GoldFin výparníkem s epoxidovým nátěrem, který má nejlepší vlastnosti z pohledu namrzání, koroze a odpudivosti vody. Obsahuje digitální regulátor, který je umístěn na pravé straně zboku. Samostatně můžete doplnit WiFi, která se jednoduše připojuje k regulátoru.

K čerpadlu je možné připojit oběhové čerpadlo z bazénové filtrace, tímto zapojením bude tepelné čerpadlo automaticky spínat oběhové čerpadlo a lépe udržovat stabilní teplotu vody.

Titanový výměník pro slanou vodu je u nás samozřejmostí.


Možnosti úprav a doplňků:

Ochranný kryt - vysoce odolný zazimovací kryt z autoplachty, který vydrží ty nejnáročnější podmínky
Gumové pražce - čerpadlo umístěné výše od země má vyšší účinnost a v chladném počasí později namrzá
WiFi modul - umožňuje vzdálený dohled nad teplotou vody a možnost měnit nastavení čerpadla, vyžaduje dostatečný WiFi signál
Winter modul - celoroční provoz do -15°C
Chiller - zaměřeno na výkon chlazení – ochlazovací bazénky a průmysl chlazení do -5°C při nemrznoucím médiu
Split - oddělený tepelný výměník od venkovní jednotky, umístění venkovní jednotky na střechu domu nebo až 30m od bazénu, tepelný výměník je umístěn v technické místnosti

Záruka 2 roky

Podobné výrobky
Související výrobky
×