Bazénové tepelné čerpadlo

HP 1500 GREEN Inverter Pro 15kW

Kategorie:
PID:
Dostupnost:

bazénové tepelné čerpadlo - compact

Dostupné možnosti

66 900 Kč bez DPH
Hurry! Only 4 left in stock!
Cena s DPH: 80 949 Kč
Popis
Parametry
Ke stažení

Plně invertorové tepelné čerpadlo určené pro ohřev a chlazení bazénové vody. Předností řady GREEN Inverter Pro (GIP) je maximální kvalita a účinnost. Použitá technologie bez kompromisů nabízí letní COP 16~8.  

HP 1500 GIP 15,0kW doporučujeme pro bazény 35-45m3, případně až do 65m3, pokud se smíříte s delší dobou ohřevu na začátku sezóny. Doporučujeme zakrytí vodní hladiny solární fólií nebo PC zastřešením.

Plně invertorová technologie zajišťuje velmi tichý a úsporný chod při udržování nastavené teploty. Tichý režim čerpadla je limitován na 60% výkonu. Díky tomu čerpadlo prakticky neuslyšíte. Režim Boost naopak zajistí co nejrychlejší ohřev na začátku sezóny. Díky WiFi modulu, který je součástí, můžete v aplikaci libovolně měnit teplotu, nastavit časové intervaly a výkonové režimy, které následně zajistí, aby mělo čerpadlo dostatek času pro ohřev a zároveň Vás ani Vaše sousedy nerušilo. Díky WiFi aplikaci si vzdáleně přitopíte na víkend, nebo zkontrolujete aktuální stav.

Tepelné čerpadlo má výstup pro regulaci filtračního čerpadla. Tím můžete zajistit přesnější regulaci teploty vody.

Čerpadlo je vybaveno aktivním rychlým rozmrazováním a GoldFin výparníkem s epoxidovým nátěrem, který má nejlepší vlastnosti z pohledu namrzání, koroze a odpudivosti vody. Obsahuje digitální dotykový regulátor, který je umístěn na přední straně. Dvojitý rotační kompresor od Mitsubishi je to nejlepší, co dnešní technologie nabízí.

Součástí je úprava pro celoroční provoz do -15°C, díky které se můžete jednoduše vyhnout zazimování a odzimování bazénu, v zimě jej můžete použít jako ochlazovací bazén při minimálních provozních nákladech, případně jej vytápět na libovolnou teplotu podle Vašich představ s ohledem na výkon, tepelné ztráty a celkovou spotřebu energie. Proto je řada HP GIP ideální pro vnitřní bazény. Navíc v úpravě SPLIT s dalšími výhodami.

 

Možnosti úprav a doplňků:

Ochranný kryt - vysoce odolný zazimovací kryt z autoplachty, který vydrží ty nejnáročnější podmínky
Gumové pražce - čerpadlo umístěné výše od země má vyšší účinnost a v chladném počasí později namrzá
Externí regulátor – Pokud si přejete regulátor umístit jinam než na venkovní jednotku (například do technické místnosti na stěnu)
Split - oddělený tepelný výměník od venkovní jednotky, umístění venkovní jednotky na střechu domu nebo až 30m od bazénu, tepelný výměník je umístěn v technické místnosti

Záruka 2 roky

Záruka 5 let na výměník a kompresorPodobné výrobky
Související výrobky
×