Bazénový odvlhčovač za stěnu

DRY 800 TTW 3,8l/h

Kategorie:
PID:
Dostupnost:
31437
Na objednávku
Dostupnost zboží vám sdělíme obratem na dotaz.

Bazénový odvlhčovač s potrubím přes stěnu - výkon 90l/24h

Dostupné možnosti

148 700 Kč bez DPH
Hurry! Only 0 left in stock!
Cena s DPH: 179 927 Kč
Popis
Parametry
Ke stažení

Předností řady TTW (throw the wall) je umístění odvlhčovače za stěnu. Odvlhčovač může být v přilehlé místnosti nebo na venkovní stěně domu (exteriérová montáž). Z bazénové místnosti je viditelná pouze sací a výfuková stříbrná eloxovaná mřížka.

Odvlhčovač je možné postavit na podlahu, nebo na konzole na stěnu. Ze zadní části je připojeno plechové potrubí s těsněním proti vibracím a úniku vzduchu, které vede do bazénové místnosti.

Kryt je z odolného lakovaného pozinkovaného plechu s jednoduchým přístupem ze všech stran.

Odvlhčovač spíná automaticky podle nastavené vlhkosti a nic dalšího není potřeba hlídat ani regulovat. Pokud sací mřížka není umístěna v blízkosti zdroje vlhkosti, doporučujeme využít externí regulátor pro lepší snímání vlhkosti v místnosti.

K odvlhčovači je nutné přivést elektrické napájení a odpadní potrubí pro napojení kondenzační hadičky.

Všechny části odvlhčovače jsou maximálně přizpůsobeny agresivnímu bazénovému prostředí, prakticky to představuje pozinkované kovové části (včetně dodaného potrubí) a GoldFin epoxidový výparník a kondenzátor.

Záruka 3 roky. Vyrobeno na Slovensku.

 

Potřebný výkon odvlhčovače doporučujeme vždy konzultovat s dodavatelem. Výkon se neodvíjí pouze od velikosti vodní hladiny, ale od celého charakteru bazénu a jeho provozu.

Základní parametry pro určení výkonu:

-          Vodní plocha (m2)

-          Teplota vody a vzduchu (°C)

-          Objem místnosti (m3)

-          Denní doba provozu bazénu (h)

-          Bazén soukromý/veřejný

-          Zakrývání vodní hladiny mimo provoz (ano/ne)

Příklad realizace:

DRY 800 je optimální pro rodinný bazén 50m2, teplota vody 28°C, vzduch 30°C, místnost 350m3, provoz bazénu do 5 hod. denně, se zakrývanou vodní hladinou.

Pokud hladina není zakrývaná, doporučujeme pro bazén 20m2 při používání bazénu do 2 hodin denně.

Nebo pro vířivku 5m2, teplota vody 37°C, vzduch 30°C, místnost 150m3, provoz 8 hod. denně, se zakrývanou vodní hladinou.

 

Jednotku přizpůsobíme na míru Vašim požadavkům:

Montáž: interiérová montáž může být v plastovém nebo kovovém krytu, exteriérová montáž pouze v kovovém.
Ovládání: pokud chcete snímat vlhkost z jiného místa, než z odvlhčovače, doplňte drátový regulátor EBERLE nebo bezdrátový regulátor EASY 300. 
Provozní teplota vzduchu: pokud je v bazénové místností méně než 22°C, doplňte potřebné teplotní úpravy pro rychlé odmrazení jednotky (rozmrazovací termostat od +15°C)
Ohřev vzduchu: pokud je v místnosti nedostatečný zdroj ohřevu vzduchu, doplňte teplovodní vložku napojenou na vodní okruh vytápění domu, nebo nezávislý elektroohřev.
Filtrace vzduchu: pokud odvlhčujete místnost s vyšší přítomností prachu, doporučujeme využít vzduchový filtr, který je umístěn hned za sací mřížkou s přístupem z bazénové místnosti

Podobné výrobky
×