Bazénový odvlhčovač

DRY 400 METAL 2,0l/h

Kategorie:
PID:
Dostupnost:

Nástěnný bazénový odvlhčovač - antikorozní kovový kryt, stříbrný - výkon 48l/24h

Dostupné možnosti

91 000 Kč bez DPH
Hurry! Only 1 left in stock!
Cena s DPH: 110 110 Kč
Popis
Parametry
Ke stažení

Předností řady METAL je jednoduchá montáž a obsluha, digitální display a luxusní vzhled.

Nástěnný bazénový odvlhčovač s kovovým krytem, který kromě základní stříbrné barvy dodáváme v libovolném odstínu RAL dle vašeho přání bez příplatku. Digitální display z přední strany zobrazuje aktuální vlhkost a teplotu. Odvlhčovač obsahuje také záložní mechanický hygrostat. Po nastavení vlhkosti odvlhčovač pracuje zcela automaticky.

Je zavěšen na stěně na konzoli. K odvlhčovači je nutné přivést elektrické napájení a odpadní potrubí pro napojení kondenzační hadičky.

Všechny části odvlhčovače jsou maximálně přizpůsobeny agresivnímu bazénovému prostředí, prakticky to představuje pozinkované kovové části a GoldFin epoxidový výparník a kondenzátor. Samotný kryt je také pozinkovaný se silikonovou úpravou a komaxitovým nástřikem práškovou barvou.

Záruka 3 roky. Vyrobeno na Slovensku.

 

Potřebný výkon odvlhčovače doporučujeme vždy konzultovat s dodavatelem. Výkon se neodvíjí pouze od velikosti vodní hladiny, ale od celého charakteru bazénu a jeho provozu.

Základní parametry pro určení výkonu:

-          Vodní plocha (m2)

-          Teplota vody a vzduchu (°C)

-          Objem místnosti (m3)

-          Denní doba provozu bazénu (h)

-          Bazén soukromý/veřejný

-          Zakrývání vodní hladiny mimo provoz (ano/ne)

Příklad realizace:

DRY 400 je optimální pro rodinný bazén 25m2, teplota vody 28°C, vzduch 30°C, místnost 150m3, provoz bazénu do 2 hod. denně, se zakrývanou vodní hladinou.

Nebo pro vířivku 2,5m2, teplota vody 37°C, vzduch 30°C, místnost 150m3, provoz 3 hod. denně, se zakrývanou vodní hladinou.

 

Jednotku přizpůsobíme na míru Vašim požadavkům:

Barva: před objednávkou si ověřte dostupnost požadovaného odstínu, doporučujeme matné provedení
Ovládání: pokud chcete snímat vlhkost z jiného místa, než z odvlhčovače, doplňte drátový regulátor EBERLE nebo bezdrátový regulátor EASY 300
Provozní teplota vzduchu: pokud je v bazénové místností méně než 22°C, doplňte potřebné teplotní úpravy pro rychlé odmrazení jednotky (rozmrazovací termostat od +15°C)
Ohřev vzduchu: pokud je v místnosti nedostatečný zdroj ohřevu vzduchu, doplňte teplovodní vložku napojenou na vodní okruh vytápění domu, nebo nezávislý elektroohřev.
Osvětlení: pokud se vám líbí světelná vizualizace, můžete doplnit podsvícení Microlight+
Filtrace vzduchu: pokud odvlhčujete místnost s vyšší přítomností prachu, doporučujeme využít vzduchový filtr
Přisávání čerstvého vzduchu: je nutné odvlhčovač pověsit na některou z venkovních stěn a prostupem skrz stěnu čerstvý vzduch přisávat
Montáž: Pokud není možné upevnit jednotku na stěnu, můžete použít fixní stojan nebo mobilní stojan na kolečkách 


Podobné výrobky
×