Bazénové tepelné čerpadlo

HP 900 BLACK Inverter 9kW

Kategorie:
PID:
Dostupnost:

bazénové tepelné čerpadlo - compact

Dostupné možnosti

34 900 Kč bez DPH
Hurry! Only 2 left in stock!
Cena s DPH: 42 229 Kč
Popis
Parametry
Ke stažení

Plně invertorové tepelné čerpadlo určené pro ohřev a chlazení bazénové vody. Použité materiály, technologie a kompletní zpracování je zaměřeno na vysokou účinnost, tichý chod, kvalitu zpracování, ale také na dostupnou cenu. Proto je HP BLACK z pohledu ceny a výkonu jedinečným řešením pro všechny, kteří hledají kvalitní a účinné čerpadlo pro sezónní ohřev bazénu od jara do podzimu. 

Plně invertorová technologie zajistí velmi tichý a úsporný chod při udržování nastavené teploty během koupací sezóny.

HP 900 BLACK 9,0kW doporučujeme pro bazény 15-30m3, případně až do 40m3, pokud se smíříte s dlouhou dobou ohřevu na začátku sezóny a delším denním provozem pro udržení požadované teploty. S nižší účinností dokáže topit i v jarních mrazivých dnech. Standardně doporučujeme používat spíše od +10°C, kdy je účinnost výrazně vyšší. Doporučujeme zakrytí vodní hladiny solární fólií nebo PC zastřešením.

Čerpadlo je vybaveno aktivním rychlým rozmrazováním a GoldFin výparníkem s epoxidovým nátěrem, který má nejlepší vlastnosti z pohledu namrzání, koroze a odpudivosti vody. Obsahuje digitální dotykový regulátor, který je umístěn na přední straně. Dvojitý rotační kompresor je to nejlepší co dnešní technologie nabízí. Samostatně můžete doplnit WiFi, která se jednoduše připojuje k regulátoru. Součástí WiFi aplikace je náš vzdálený přístup k provozní historii, nastavení provozních parametrů a kontrola chybových hlášení. V případě podezření na nesprávnou funkčnost jednotky, vše vzdáleně zkontrolujeme.

Pořízením jednotek Microwell si nekupujete jen čerpadlo, ale také profesionální servis a poradenství, které Vám může ušetřit nemalé prostředky a starosti.

Součástí je užitečná funkce časovače, díky které vymezíte čas, kdy si přejete kontrolovat a udržovat teplotu, například během dne, kdy je účinnost nejvyšší.

K čerpadlu je možné připojit oběhové čerpadlo z bazénové filtrace, tímto zapojením bude tepelné čerpadlo automaticky spínat oběhové čerpadlo a lépe udržovat stabilní teplotu vody.

Titanový výměník pro slanou vodu je u nás samozřejmostí.


Možnosti úprav a doplňků:

Ochranný kryt - kryt chrání čerpadlo během zimního období
Gumové pražce - čerpadlo umístěné výše od země má vyšší účinnost a v chladném počasí později namrzá
WiFi modul - umožňuje vzdálený dohled nad teplotou vody a možnost měnit nastavení čerpadla v mobilní aplikaci, vyžaduje dostatečný WiFi signál. Zároveň je součástí vzdálená diagnostika, kterou jako dodavatel zajišťujeme. 
Split - oddělený tepelný výměník od venkovní jednotky, umístění venkovní jednotky na střechu domu nebo až 30m od bazénu, tepelný výměník je umístěn v technické místnosti

Záruka 2 roky


Podobné výrobky
Související výrobky
×