Bazénové tepelné čerpadlo

HP 1000 BLACK Inverter 10,3kW (NEO 09)

Kategorie:
PID:
Dostupnost:

bazénové tepelné čerpadlo - compact

Dostupné možnosti

Popis
Parametry
Ke stažení

Plně invertorové tepelné čerpadlo určené pro ohřev a chlazení bazénové vody. Použité materiály, technologie a kompletní zpracování je zaměřeno na vysokou účinnost, tichý chod, kvalitu zpracování, ale také na dostupnou cenu. Proto je HP BLACK z pohledu ceny a výkonu jedinečným řešením pro všechny, kteří hledají kvalitní a účinné čerpadlo pro sezónní ohřev bazénu od jara do podzimu. 

Plně invertorová technologie zajistí velmi tichý a úsporný chod při udržování nastavené teploty během koupací sezóny.

HP 1000 BLACK 10,3kW doporučujeme pro bazény 25-35m3, případně až do 45m3, pokud se smíříte s dlouhou dobou ohřevu na začátku sezóny a delším denním provozem pro udržení požadované teploty. S nižší účinností dokáže topit i v jarních mrazivých dnech. Standardně doporučujeme používat spíše od +10°C, kdy je účinnost výrazně vyšší. Doporučujeme zakrytí vodní hladiny solární fólií nebo PC zastřešením.

Čerpadlo je vybaveno aktivním rychlým rozmrazováním. Obsahuje digitální dotykový regulátor, který je umístěn na pravé boční straně. Samostatně můžete doplnit WiFi, která se jednoduše připojuje k regulátoru.

K čerpadlu je možné připojit oběhové čerpadlo z bazénové filtrace, tímto zapojením bude tepelné čerpadlo automaticky spínat oběhové čerpadlo a lépe udržovat stabilní teplotu vody.

Titanový výměník pro slanou vodu je u nás samozřejmostí.


Technické provedení a doplňky:

Ochranný kryt - vysoce odolný zazimovací kryt z autoplachty, který vydrží ty nejnáročnější podmínky

Gumové pražce - čerpadlo umístěné výše od země má vyšší účinnost a v chladném počasí později namrzá

WiFi modul - umožňuje vzdálený dohled nad teplotou vody a možnost měnit nastavení čerpadla, vyžaduje dostatečný WiFi signál

Záruka 2 roky

Podobné výrobky
×